Śniadnie

Śniadanie Diversity Hub: Ale drama! Konfrontacja z oporem, umniejszaniem znaczenia DEI w organizacjach

Spotkanie będzie okazją, by przekonać się o wartości, jaką niesie praca metodami dramowymi, w angażującej formule stacjonarnej. Po naszym spotkaniu, będziecie bardziej świadomie radzić sobie ze złożonością interakcji w miejscu pracy i brakiem jednoznacznych rozwiązań. Spotkanie poprowadzi Michalina Konkel - ekspertka DEI, Director DEI Organisational Development w Diversity Hub - świeżo po szkoleniu z metody Rainbow of Desire w Londynie.

Informacje o wydarzeniu

  • W jakim stopniu mamy odwagę jako organizacja adresować wyzwania z obszaru DE&I?
  • W jaki sposób pracujemy z pojawiającym się oporem?
  • Z jakich narzędzi korzystamy i czy robimy to skutecznie?

Spotkanie będzie okazją, by przekonać się o wartości, jaką niesie praca metodami dramowymi, w angażującej formule stacjonarnej. Po naszym spotkaniu, będziecie bardziej świadomie radzić sobie ze złożonością interakcji w miejscu pracy i brakiem jednoznacznych rozwiązań. Spotkanie poprowadzi Michalina Konkel – ekspertka DEI, Director DEI Organisational Development w Diversity Hub – świeżo po szkoleniu z metody Rainbow of Desire w Londynie.

Hostem spotkania będzie Papaya Films – więc jak na branżę kreatywną przystało – popracujemy kreatywnie – sobą: na doświadczeniu i ekspresji. Zapraszamy na eksperymentalne spotkanie, (nie) tylko dla odważnych, przede wszystkim dla zaciekawionych pracą z oporem, chcących zrozumieć lepiej tych, którzy kwestionują zasadność Waszych działań.

  • Spotkanie jest dedykowane osobom zarządzającym obszarem DEI, HR, CSR, w swoich organizacjach
  • Zapraszamy 1 osobę z organizacji
  • Udział jest bezpłatny, ale wymaga rejestracji: https://sniadanie0624w.webankieta.pl/

  • Spotkanie jest prowadzone w j. polskim.
Pomagamy rozwijać Twój biznes dzięki różnorodności

Skorzystaj z naszych usług doradczych, wydarzeń i szkoleń.  Jeśli nie wiesz od czego zacząć, po prostu porozmawiajmy.